Přeskočit na obsah

NOVINKY V NSEF PRODUCTION

Šestnáct rockerských kapel se utká v zářijovém semifinále Skutečné ligy, zaváleli i junioři.

Největší tuzemská soutěž amatérských rockových kapel v živém hraní – Středočeská Skutečná liga – má za sebou tři základní kola. Do zářijového semifinále postoupilo 16 hudebních uskupení, juniorská kapela Rise of Nowhere postoupila rovnou do finále. Jednotlivá kola Skutečné ligy se konají v podobě minifestivalů pod širým nebem zdarma otevřených široké veřejnosti.

Středočeská Skutečná Liga má odehrána Základní kola.

Semifinalisty jsou: Kapela Willow, Music Family, Munzifai, Adovany, Nazgul, Oriana, INÊS, Year of Pluto, Fokke Fox, Back To Roots, Rasmane, Ritmo Gitano , Chlíff, Jaxonrox.band, KluciZND, The Fee

POSTOLOPRTY MAJÍ ZA SEBOU DALŠÍ VYDAŘENÉ BEST OF SKUTEČNÉ LIGY!

Putovní festival, který již po jedenácté v řadě představil ty nejlepší kapely z devatenácti ročníků soutěže muzikantů – Skutečná Liga.

JESSE COOK VYSTOUPIL V PRAŽSKÉ ROCKOPEŘE

Na pražské zastávce svého evropského turné, ve čtvrtek, 23. května 2024, vás Jesse, se svou kapelou, přenesl do míst, kde jste ještě nikdy nebyli. 

JESSE COOK VYSTOUPÍ V PRAŽSKÉ ROCKOPEŘE

Na pražské zastávce svého evropského turné, ve čtvrtek, 23. května 2024, vás Jesse, se svou kapelou, přenese do míst, kde jste ještě nikdy nebyli. 

15. února 2024 jsme slavnostně odstartovali 19. ročník Skutečné Ligy!

Počínaje 15. únorem 2024 bychom rádi zahájili novou éru soutěže, ve které své nezastupitelné místo najdou zrakově postižení interpreti a autoři hudby, kteří si v loňském roce dokonce uspořádali vlastní soutěž interpretů a autorů, jejíž vysoká úroveň dolehla až k našim uším. 

19. Skutečné Lize byla udělena záštita hejtmanky SČK, Petry Peckové, a záštita AKČR pro rok 2024.

Na pražské zastávce svého evropského turné, ve čtvrtek, 23. května 2024, vás Jesse, se svou kapelou, přenese do míst, kde jste ještě nikdy nebyli. 

Závěrečná zpráva 18. Středočeské Skutečné Ligy

Rockery roku se stali členové rakovnické kapely Fret

Poctivá nálož hard rocku a metalu plná upřímných textů ze života. Kapela Fret, z Rakovnicka, zvítězila v letošním, již 18. ročníku Středočeské Skutečné Ligy, největší tuzemské talentové soutěže v živém hraní pro začínající či zatím neobjevené kapely, hrající v rockových mantinelech. Za svůj úspěch získala sympatická partička rockerů, kapela Fret, kromě jiných cen, také možnost nahrávání ve špičkovém studiu. Ocenění převzali i další hudebníci, včetně skupiny Memento, která je vítězem letošního hlasování o nejoblíbenější kapelu veřejnosti.